• Myślałem w nocy o Jezusie i Facebook też mi ten artykuł z Lizbony o pieniądzach, po portugalsku, wczoraj przypomniał i …. w nocy mnie obudzili młodzi cyganie chyba z Bułgarii i …02-10-best-dressedJezus niewatpliwie był wysłańcem Boga jak Hitler, czy Lenin, czy Napoleon, czy….630x356 (1)Jezus był cieślą i Jezus zauważył to co inni zauważyli, ze Bóg jest z nim, to jest takie tłumaczenie dla tych, którzy tak to nazywaja. Jezus zauważył, że jest jakby prowadzony cały czas i on wiedział o tych rybach i o tych chorych, ze wstaną jak on im powie i o tym winie ….nintchdbpict000376747251Jezus widział ten bazar i ten handel w rejonie tej świątyni Boga i spotkał się z prostytutką, która się sprzedawała za pieniadze i oczywiście to było bardzo złe i to degradowało człowieczeństwo i ją i ona była jakby wyrzucona i niechęć dookoła Żydów ale Jezus to wszystko odrócił i pozwolił na takie rzeczy na sprzedawanie się za pieniadze ponieważ zareagował inaczej niż Żydzi.Angelina-Jolie-Son-Pax-2018-Golden-Globes (3)W ten sposób Jezus pozwolił kosciołowi się sprzedawać i … ja już nie chcę ale ten bydlak ze słowacji mi się ciagle przypomina i to, że on brał te pieniadze od Araba chociaż ta kurwa męska czyli gej słowacki miał swoje pieniadze.alg-donald-ivanka-trump-jpgJak cyganie w Polsce na ulicy prosza o pieniądze tak ta kurwa słowacka prosiła tego Araba, który mnie obronił przed tym bydlakiem i… Jezus w ten sposób zaakceptował takie cos jak sprzedaz człowieka za pieniadze i zaakceptował to zło, które włąsnie dokładnie pieniadze kreują.3C9C121100000578-4168124-Mom_s_girl_Vivienne_in_white_shorts_and_a_funky_t_shirt_with_she-a-2_1485660589973Ja nie ma czasu tego analizować i tłumaczyc bydłu dalej. Bóg ukarał Jezusa. Jezeli Jezus się zgadza na sprzedawanie i akceptuje to, bo tak było… na podstawie tego, co zrobił z Magdaleną.630x356 (2)Jezus nie powiedział, ze pieniadze są tym czymś, co powoduja to, ze taki bydlak ze słowacji jest bydlakiem, jest niewolnikiem i jest gejem i inni to akceptuja w tym piekle i czekaja, ze wróci Jezus i się poprawi i powie wyraxnie, że pieniadze trzeba zlikwidowac i bez długich analiz.

  3BC89C4C00000578-0-image-m-46_1483381710598
  images (8)
  angelina-j-6

  Bóg mu pokazał i innym, ze został sprzedany a potem ukrzyżowany. Jezus wyszedł z grobu ale dalej nic nie powiedział na temat pieniedzy i papiez nic nie ma przeciw.e9a64b4827666677b7756727f8e69b2fDopiero jak ja go wyślę na Syberię, to wtedy coś zrozumie może… ale Jezus nie zrozumiał, bo był cieśla i taka analiza przekazu, informacji od Boga, była dla niego za trudna.160722_ivanka_trump_0 (1)On się skupił na czym innym. On chciał być królem i ten król miałby akceptowac to piekło … NIEEEEE! Żydzi zagazowani w tym systemie i w tej religii i akceptacja tego co jest, i żyjemy dalej i tak musi być.angelina-jolie-vivienne-knoxTo mówi ta religia….!!!!! Religia, która podtrzymuje ten system nazywany kapitalizmem i to jest już od czasów Jezusa i to piekło Jezus zaakceptował pomimo tych sygnałów, które dostał.

  images (10)
  images (11)

  Był tylko cieśla a chciał być królem Żydów ale nie w tym kierunku, nie całowanie Boga po nogach i nie modlenie się.

  Angelina Jolie super sexy in Malibu with leather pants

  Single Angelina Jolie wearing boots and leather pants takes the twins Knox and Vivienne to a shopping spree in Malibu at Madison and Encore stores in Malibu jan 28, 2017 /X17online.com

  Nie akceptacja takiej meskiej kurwy jak ten co mówił, ze jest słowakiem a nie cyganem ale chciał te piosenki cygańskie z internetu same filmy porno.47DDDF9300000578-5245047-image-a-105_1515377429213To chore zwierzę ze słowacji i ta historia z ta moją pierwszą żoną w Bratysławie. Jezus został ukarany i to było pokazane dla wszystkich. Nie taki kierunek!Angelina-Jolie-Son-Pax-2018-Golden-Globes (3)Bóg może wszystko i Jezus nie zostałby ukarany gdyby to, co przekazywał było słuszne ale nie było. Nalezało wyraźnie powiedziec, co jest złe.Angelina-Jolie-Son-Pax-2018-Golden-Globes (2)Praca i bez pieniędzy. To, co ja proponuję!! Koniec kapitalizmu! Koniec pieniędzy to jest koniec kapitału i koniec kapitalizmu! Możnaby próbowac analizować to wszystko.angelina-jolie-dazzles-in-glamorous-strapless-gown-after-dinner-date-with-her-adorable-kids-in-nyc-gal-2Dlaczego właśnie ten element, który jest w tej wymianie tak przeszkadza i jest czynnikiem, który kreuje to piekło. Pieniadze! Mozna to analizować ale to jest nie dla mnie w tej chwili potrzebne.

  Celebrity Sightings in New York City - December 15, 2017

  NEW YORK, NY – DECEMBER 17: Angelina Jolie departs Cipriani Wall St. on December 17, 2017 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

  To jest może potrzebne kapitalisom i niech oni to poprawiają, jeżeli to można poprawić, bo czasu już zostało bardzo mało.

  angelina-jolie-out-nyc-a

  NEW YORK, NY – DECEMBER 17: Angelina Jolie departs Cipriani Wall St. on December 17, 2017 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

  Ja tego im nie poprawię i nie zaakceptuję. To jest obrzydliwe! Kapitalizm, w ten sposób, jest ochydny jak prostytutka, która stoi na ulicy i sprzedaje to, co jest jej życiem!3C9BE0D900000578-4168124-image-m-1_1485655655804To jest makabra! Coś robisz i za to coś dostajesz ale to nie jest jakas normalna wymiana. Cos robisz i dostajesz coś, co możesz komuś dać i to jest już twoja własność, którą możesz handlować i w ten sposób dochodzimy do tego handlu, który Jezus zobaczył ale nie wiedział jak to wyjaśnić.maxresdefaultJezus wiedział, że jest w tym cos złego ale nie potrafił wyjaśnić a to było dokładnie to… własność prywatna. Coś zrobiłeś i to jest już twoje, bo to potem zamieniasz na pieniadze i robisz tylko to, co inni kupią. images (7)Pracujesz dla pieniędzy i jesteś tak jak prostytutka i Jezus zaakceptował prostytutkę i kapitalizm w ten sposób. Zaczęło się piekło. Co to mogło zatrzymać? Monarchia i władza absolutna. Król, który jest …przedstawicielem Boga. On jest właścicielem tego, co jest w jego obszarze.featured_5_3Oczywiście było dążenie do zjednoczenia wszystkiego i to były te wojny i zajmowanie terytoriów przez wyższe cywilizacje i to był kierunek prawidłowy i my to teraz zrobimy. Zjednoczymy cały świat pod jednym Królem i tym Królem będzie Bóg. Ja i Bóg to jedno!Meet-Joe-BlackJa wyjaśniłem jeszcze raz miejsce Żydów w tym wszystkim. Jezus był niewątpliwie wysłańcem Boga ale nie był samym Bogiem i nie zrozumiał, co złego jest w tym, co on robi i co rzeczywiście powinien zrobic. Na jego jednak osobie Bóg pokazał te pieniadze.630x356Jezus został sprzedany za pieniądze. Prostytutka się sama sprzedaje a Jezus został sprzedany przez innych.