160721235438-ivanka-trump-rnc-july-21-super-169 (1)Mówiłem o tych wynagrodzeniach i to jest cos podobnego do wymiany towarowej ale to jest dużo więcej. Człowiek coś robi i to jest oddawane do biblioteki. Jeżeli to jest wypożyczane to ten człowiek otrzymuje z tego tytułu wynagrodzenie. To jest cos takiego jak wypożyczenie samochodu albo czegoś innego. Ten człowiek tego nie traci ale tez tego nie ma na własność, a jeżeli nie ma to nie może o tym decydować komu to dać albo nie dawać i …. ale to nie o tym teraz. Ten człowiek tego nie musi sprzedawać, żeby ….630x356 (2).jpgTo się dzieje na takiej zasadzie szybkiej…. Człowiek otrzymuje wynagrodzenie od tych co to wypożyczaja czyli używaja albo inaczej to można powiedzieć dotykaja, chca dotknąć tę kobietę…. Im wiecejej tych chetnych tym większe wynagrodzenie i jest to równocześnie tańsze dla tych, którzy to wypożyczają. I tak można produkować więcej tych rzeczy ale wypożyczenie tego jest wtedy tańsze i liczba chcętnych do wypożyczenia się zmniejsza bo jest tych rzeczy więcej. Czyli to wszystko tanieje. Podobnie jak to jest teraz. Wszystko jest podobne ale nie ma pieniedzy. Coś robisz i dla ludzi. Oczywiście patrzysz i widzisz, ze ludzie cos tam pija i to jest coca cola i ty robisz coś podobnego. Tak jak teraz. I gdzie jest ta różnica i ta wyższość tego systemu nowego nad tym starym systemem? Nie ma pieniedzy i to może ułatwia to wszystko.

Nie musisz tego kupowac ale to może być i w tym starym systemie, ze ktos otwiera wypożyczalnie i …. No właśnie w tym starym systemie są i były różne próby i my teraz to wszystko powtarzamy ale lepiej. EU cos połączyło ale nie wyszło. Hitler cos próbował i nie wyszło. Lenin próbował i nie wyszło. My to wszystko połączymy na całym świecie i my zrobimy jedno przedsiębiorstwo zamiast wielu i my zrobimy jedno królestwo zamiast wielu i my zrobimy jedna wypożyczalnie zamiast wielu i jedna religię i… jedna …. rodzine i tak dalej i jedno … prawo boskie… i … Tak więc człowiek cos kreuje i to jest dostepne dla większej ilości niż obecnie i to jest wypożyczane i to jest taniej niż kupowanie i oczywiscie użycie tego czegoś powoduje utrate pewnej wartości początkowej i to trzeba zdjąć z konta tego, co to używał. Można to oczywiscie zregenerować i naprawić i to też …featured_5_3.jpgCzłowiek cos robi i to nie może być wieczne… Człowiek otrzymuje jakieś wynagrodzenie ale ciagle mniejsze, bo ta rzecz jest coraz mniej warta, bo się starzeje i ulega zużyciu. Nic nie jest wieczne i człowiek tez się starzeje… To są detale i to można ustalić… Człowiek może zostac tez zniszczony zanim się zestarzeje. To samo z rzeczami. Ten kto to zniszczył oczywiscie musi to albo naprawic albo … dać jakieś odszkodowanie…

Nie ma tutaj takiej normalnej wymiany, że masz jakąś rzecz i ją wymieniasz na jakąś inną rzecz albo masz jakąś rzecz ją sprzedajesz a potem kupujesz coś. To jest przeszłość i to co robimy nowego jest lepsze. Ty nie sprzedajesz nic. Ty dajesz do biblioteki i to jest tak jak telefony albo inne rzeczy obecnie, ze ci daja do próbowania a potem masz kupić. Tutaj coś bierzesz i próbujesz i nie musisz tego kupować i cos tam płacisz ale to jest bardzo mała ilość twoich jednostek wartości i oczywiscie może być jeszcze cos takiego, ze ty cos bierzesz i dotykasz, bo ty nie wiesz co to jest i ty za to nic nie oddajesz. To są detale ale generalnie tej rzeczy nie musisz kupować i … tak dalej … to są detale… Jakie są zalety tego nowego rozwiazania? Nie robisz czegoś dla kogoś. Oczywiście jest sytuacja, że ty chcesz coś używać ale nie masz u siebie w banku jednostek wartości, które mogą być z twojego konta wzięte. Ty chcesz cos uzywać ale to jest poza twoim obszarem i ty tego nie możesz użyć, bo to jest powyżej twojej klasy społecznej, w której ty jesteś i ty tego użyc nie możesz dopóki nie wejdziesz wyżej.angelina-jolie-dazzles-in-glamorous-strapless-gown-after-dinner-date-with-her-adorable-kids-in-nyc-gal-2Czy może być taka sytuacja, ze ty coś chcesz i nie możesz dostac w tej swojej klasie? Ty coś używasz i ty mimo wszystko masz mozliwość używania innych rzeczy w twojej klasie i to jest jakby pewien kredyt jak obecnie dostajesz z banku kredyt i musisz to oddać a jeżeli tego nie jesteś w stanie oddac wtedy bankrutujesz czyli cos tracisz i to jest ci zabierane. Sa ci zabierane rzeczy, które używasz i potem bankrutujesz i spadasz do niższej klasy… Podobnie jak obecnie. Jakie są zalety tego nowego systemu w tym obszarze, który ja analizuje w tej chwili?630x356 (1)Obecnie coś robisz i to chcesz sprzedać w całości a w nowym systemie tego nie sprzedajesz tylko czekasz aż ktos to weźmie i spróbuje i z tego tytułu potem masz jakieś wynagrodzenie. To jest cos jak z kobietami obecnie. Nie są brane, bo trzeba je wziąć w całosci i z tego tytułui potem problemy jestes jakby niewolniczo wiązany. Po co to robić? Wo nowym systemie nic cie nie zmusza! Birzesz i nie chcesz to oddajesz to! Ja się zastanawiałem nad tym i oto rozwiązuje to! Nie musisz tego brać! To jest to. To jest ten koniec niewolnictwa w tym zakresie … !!!! To samo jest ze wszystkim ale tutaj właśnie chodziło mi o rozwiązanie.

angelina-jolie-out-nyc-a

NEW YORK, NY – DECEMBER 17: Angelina Jolie departs Cipriani Wall St. on December 17, 2017 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

I to jest właśnie ta zaleta to rozwiazanie. Chcesz coś! Chcesz być z ta kobietą, to jestes z nią a nie chcesz to ja oddajesz ale jeżeli tęrzecz zniszczyłeś to oczywiscie musisz ją naprawić i doprowadzić do stanu w jakim ta rzecz była przed wzięciem. I to jest to! Płacisz tylko za to co zużyłeś. Płacisz tylko za to, co zjadłeś.. i tak dalej.. Mogłeś nie jeść, bo wyrzuciłeś ale … musisz za to zapłacić. To będzie wszystko tanie bardzo tanie, bo tego będzie dużo wszystkiego i nie tylko jedzenia. Człowiek będzie cos robił a nie jak teraz nic nie robi! W tych Obozach Pracy ten człowiek będzie trenował i będzie się przygotowywał do tego wszystkiego jak teraz pije wódkę albo pali papierosy, bo nie ma tej roboty.e9a64b4827666677b7756727f8e69b2fNie wiem czy to chwytacie dlaczego on pali albo pije! To jest właśnie zastapienie tego, że on nie ma pracy i on zastepuje to papierosami, wódką, snem i maratonem i mówi ale życie jest przyjemne i nic nie rozumie… że mu nie dają roboty… zablokowali mu robotę. Zablokowali mu to, co jest jego najważniejsza potrzebą życiową, bo to nie jest bydło! To jest człowiek i nie wolno tego nąsladować, co robia szczury i jakie one są mądre. One są mądre bo to są Hindusi. Przecież Hindusi to wiedzą. Ale dlaczego tak jest, że oni wchodza w te ciała szczurów? To jest jakaś kara dla nich! Trzeba się zmienić i wtedy już nie będą wchodzić w ciała szczurów. Trzeba być człowiekiem, który coś kreuje a nie tylko je i się rozmnaża. Co Hindusi wymyślili? Kamasutrę! I to wszystko. Jak wkładać penisa i te figury! I to wszystko! Kiedyś profesor Brand umożliwił mi prace i jakieś tam zapoczątkowanie pracy doktorskiej w IPPT.3C9C121100000578-4168124-Mom_s_girl_Vivienne_in_white_shorts_and_a_funky_t_shirt_with_she-a-2_1485660589973Tam dał mi do przejrzenia jakieś badania Hindusów ale to było nic ciekawego. Ja byłem w Norwegii w pracowni projektowej i co tam było. To samo! Hindusi cos robią i szczury tez cos robia ale na czym to polega. To polega na tym zeby się ustawić gdzies koło czegoś jak szczury i nic nie zrobić bo szczur nic zrobi nowego. Ja chciałem cos tam w Norwegii wymysleć ale to był błąd. Oni potrzebowali tam szczurów i mnie zwolnił ten kieronik pracowni. To prawda, że ja piłem ale po pracy a w pracy ja chciałem jakieś dac nowe rozwiązanie a Hindus był obok i wszystko donosił do szefa. Ale to nie o tym miało być.

Tak więc ta biblioteka umozliwia zachowanie tej zasady, ze nie przywiązujemy się do niczego. Wolność. Nie musisz kupowac i przywiązywac się do tego. Możesz coś wziąć i oddać! I to jest tutaj chyba najważniejsze w tym wszystkim i w tej mojej dzisiejszej analizie. Potwierdza to, że rozwiązanie jest idealne. Pieniądze są w tym układzie rozwiazaniem złym. Płacisz i musisz coś wziąć na własność a to już jest przeciw naszej zasadzie oddania i likwidacji własności prywatnej!

Trzymając się naszej zasady musimy wprowadzić bibliotekę i wypożyczanie rzeczy. Szukałem tutaj jakiegoś potwierdzenia i to jest zupełnie niepotrzebne, bo to wynika z przyjetej zasady braku. własności prywatnej. Wynagrodzenie jest dawane przez kogoś, kto używa tej rzeczy. Ten ktoś robi inne rzeczy i musi albo chce używać również na przykład stu innych rzeczy, które zrobili inni. On pożycza te rzeczy i jego konto w banku wystarcza na pożyczenie ale nie wystarczyłoby na kupienie tych stu rzeczy.

Nie wiem czy tutaj dobrze to analizuje ale to tak jest zawsze, jeżeli cos mozesz wypożyczyć to nie kupujesz tego. A tutaj mozesz wypożyczyc wszystko, co jest dostepne w tej twojej klasie i niżej i to na świecie a nie tylko w twoim rejonie. Ale to ja muszę oczywiscie przejąć cały świat najpierw! Co tutaj jeszcze jest w tym wszystkim ważnego? Jakie są jeszcze zalety tego rozwiązania? O tym może w nastepnym tekście napiszę.