Stworzymy stanowiska pracy. Tak mówia kapitaliśći i tak mówili też komuniści i to jest tak jakby to było coś, co trzeba tworzyc, bo tego nie ma a to przeciez jest tylko zakryte jak te kobiety. One są ale są niewidoczne, bo nie wolno się pokazywać. Potem nikt ich nie bierze. Tutaj nie potrzeba nic tworzyć. Tutaj nikogo nie potrzeba zmuszać do roboty i powiedzieć, że innych stanowisk nie mamy tylko te … 47DDE39D00000578-5245047-Flawless_The_Salt_star_complemented_her_alabaster_skin_tone_with-m-111_1515379368263Tego w nowym systemie mówić nie wolno i za to można być ukaranym. Człowiek cos chce i człowiek to ma dostać. Można mu nie dać jedzenia takiego jqak on chce ale praca będzie na pierwszym miejscu i człowiek ma to dostać. To nie jest jedzenie, które trzeba kreować i trzeba być kapitalistycznym debilem, żeby to tak transformować ale kapitalizm potrafi z mężczycny zrobic kobiete i geje się żenią to nie ma się co dziwić tym debilom, że o pracy w ten sposób mówią. Trzeba coś stworzyć jak jedzenie ale tego nikt nie kupi tylko ty a my mamy ciebie w dupie. Nie mamy tego, co chcesz ale mamy wódkę i możesz wypić i jeszcze lepiej będziesz się czuł my ci to gwarantujemy. 902355890_angelina-jolie-pax-zoomOn pije i jest w siódmym niebie w kapitalistycznym raju na Ziemi. On jest w Raju. Wódki mamy dużo i z tym nie ma problemów. Pracy nie mamy, bo wódka daje lepsze wrażenia i człowiek predzej kupi wódkę niż pracę. Pracy wcale nie kupuje, bo to nie jest towar a my mamy tylko to, co jest za pieniądze. Prostytutka na ulicy i tez za pieniadze. Bo nie ma kobiet! Gdyby były kobiety to by nie było prostytutek. Gdyby była praca to by nie było kapitalizmu. Gdyby nie było kapitalizmu to by nie było prostytutek.

Kapitalista to jest też prostytutka ale to jest tez gej. Tak czy inaczej odkryjemy te prace, których nie ma. Tutaj nie chodzi o to, zeby cos robić dla pieniedzy. Ludzie beda cos robić, co chca robic. Oczywiscie trzeba zapewnić jedzenie i inne rzeczy, którę są potrzebne do codziennego i niecodziennego życia ale z tym nie będzie problemu. Człowiek będzie cos robił, co lubi i z tego coś będzie powstawało. Człowiek zawsze tak działał i powstały rózne pojazdy na przykład i inne rzeczy. Człowieka do tego nikt nie zmuszał i wtedy powstawały rzeczy genialne, nieoczekiwane, niepowtarzalne i nie naśladujące czegoś i kogoś. Te naśladujace są niczym ciekawym i człowiek nie chce…

Zasada musi być taka, ze dajemy człowiekowi szansę i on nie jest niewolnikiem i on coś robi dla tego, że chce to robić. Coś mu podpowiada, że on to powinien zrobić ale nie jakiś władca niewolników. Coś wewnątrz tego człowieka albo…. Jakaś siła ponad nim… I tak powstaje dużo nowych rzeczy tak jak w kapitalizmie powstają piosenki albo inne podobne rzeczy…. Tak więc dajemy człowiekowi szansę tak jak jedzenie w restauracji. Tylko jest taka róznica, ze jedzenie on zjada i to ma wzmocnic jego siły, które on traci nie w pierdolonym maratoniealg-donald-ivanka-trump-jpg albo jak ten szczur cygan ze słowacji pierdoląc jakąś dziure gejowską… to ma wzmocnic jego siły, które on potem przeznacza na kreacje czegoś w Ogrodzie Boga. On tez śpi i to też jest po to… Czyli to wszystko, co jest teraz ważne a więc jedzenie i spanie i tutaj mówie o tym filmie i tych marzeniach różnych rodzajów… Przenosimy ten cały poziom ważnosci na to co jest teraz nieważne i to jest praca i kreacja czegoś i teraz jest to pokazane jako maraton i geizm czyli dziura w dupie zastepująca kobiey narząd… zmeczenie zastepujące pracę, która ma dac kreację, praca, która ma dąć cos nowego, coś nma wzór tego, co Bóg zrobił ale nie naśladownictwo.

Latać ale troche inaczej niż ptak. Nie trzeba tego nasladować. Nie trzeba nic naśladować. Nie o to chodzi, żeby naśladować zwierzęta i żeby być bydłem albo nieolnikiem, bo inaczej ten człowiek nie będzie pracował, bo to nie jest człowiek i to jest bydło i tak jest traktowany człowiek przez kapitalizm, bo to jest ten system o którym mówie bo tylko ten system został. Chińczycy cos tam maja innego i ja nie wiem co to jest to jest posuniete do granic wytrzymałości niewolnika chyba i tego biały człowiek nie przyjmie! nintchdbpict000376747251Zmieniamy to wszystko i to się nazywa koniec świat. Jest jedzenie i spanie i dalej to już narkotyki i takie różne rzeczy i tutaj już widać, że coś jest nie w porzadku. Człowiek nie wytrzymuje tego bydlęcewgo systemu i musi pić jak polak albo Rosjanie tez piją dużo ale to jest nie do wytrzymania. Człowiek nie przyjmuje tego i to mogą przyjmowac takie rasy jak Hindusi i chińczycy zdenerwowani ale uśmiechnieci ale tego nie może przyjmowac człowiek biały w Europie i to widac. On odchodzi w sen, w marzenie, bo mu czegoś brakuje i teraz już wiemy czego i wiemy kto to był Lenin i o co oni walczyli….

Obozy Pracy Adolfa Hitlera. Po co to wszystko było!!! My teraz to wiemy i rozumiemy… Rozumiemy czego ludziom jest potrzeba, żeby byli ludxmi a nie szczurami z wielkimi hujami i do byle jakiej dziury się schowac i tak życ jak ten cygan ze słowacji… Czyli już rozumiemy, że praca i te Obozy Pracy to będą właśnie po to żeby człowieka przygotować. Powrót człowieczeństwa! Po to miały być te obozy Hitlera! 3C9C121100000578-4168124-Mom_s_girl_Vivienne_in_white_shorts_and_a_funky_t_shirt_with_she-a-2_1485660589973Ludzie Hitlera nie mieli tego rozwiazania nie mieli wyjasnione po co te obozy i jak to ma zmienic to bydle w ludzi, których Hitler chciał mieć, bo to był człowiek, który kochał sztuke i piekno człowieka a nie bydło jakieś odkształcone i tyransformowane zagubione właśnie dlatego, ze nie było człowiekowi dane to, co miał mnieć. Człowiek to nie jest bydle i to nie jest to samo, cop inne zwierzę. Hindusi wracaja do szczurów i będą wracać dopóki nie wróca do człowieczeństwa! I wrócą, bo będziemy ludzi przywracać i nie tylko ich do człowieczeństwa!

Jeden kapitalista może ci dać bardzo mało. Kilku kapitalistów połaczonych może ci dac więcej. EU to była próba ja nie wiem czego… To była próba pomocy tym małym kapitalistom…. Im się wydaje, że oni są olbrzymami ale to jest nic w porównaniu do tego, co ja zrobię. Ja połączę cały swiat… ale to nie jest jakiś antyrasizm w komunistycznym stylu i zrównanie wszystkiego. To nie to, bo wtedy na przykład Niemcy by straciły. featured_5_3To jest to samo co komunizm ten antyrasizm i powiedzenie, ze wszyscy są równi, bo wszyscy są … i tak dalej i to jest bzdura. Ktoś cos robił a nie tylko jadł i szukał po smietnikach i jadł jak szczur i kombinował komu cos zabrać i w ten sposób życ… ja nie mówie o tych co ukradli ale potem za te pieniadze cos zrobili… jakąś fabrykę, która cos produkuje i w ten sposób ludzi latają już albo coś innego robia i w ten sposób ten złodziej rozwinął jakąś nową przeastrzeń rozbudował…

Nie interesuje m,nie ogólnie skad są pieniadze i jak on do tego doszedł, bo ten system mu dał takie mozliwosci i on doszedł do czegoś to znaczy on coś dał ludziom i to cos my mozemy wziąć albo to można nazwać kupić bo to w takim języku mówimy na razie.. kupić i dać mu w ten sposób dostęp do Raju, nie do całego a tylko do takiej jego powierzchni, która posiada jego klasa czyli od samego dołu do tego miejsca gdzie on wszedł i idzie dalej ale to wyżej to nie jest jego i nic nie jest jego ale jest tak jakby to było jego ale on tym nie bezie rzadził jak komunisci rządzili, bo wtedy ten system by upadł.

On jest zwykłym człowiekiem i on nie może tym rządzić. Chyba, że ja mu dam jakieś prawo zarzadzania, bo ja jestem Bogiem. Ja ten system wprowadzam i ja jestem Bogiem i ja mogę mu cos pozwolić w jakimś zakresie ale pod kontrolą. Ja jestem Bogiem oczekiwanym przez świat i ja mogę to wszystko połączyc i tym rząądzic i to będzie jedna firma Boga na przykład LBD ale ten człowiek będzie miał cały świat a teraz ma gówno i tak to można okreslic ten niewolnik nie ma nic… On ma pieniądze ale może za to kupić tylko gówno w porównaniu z tym, co ja mu dam. On coś zrobił i on z tego tytułu dostanie od tych, którzy to używają wynagrodzenie i to mu da miejsce w klasyfikacji ale oczywiście z jego konta też będzie szło wynagrodzenie za to, co on używa.