Wczoraj kolega przekazał mi informacje, że Donald Trump wygania polaków z USA i nie wiem ile jest w tym prawdy ale jeżeli to robi, to jest może to o co chodzi tutaj.maxresdefault (2) Inaczej może tez można to robić ale to jest tez może sposób na rozpoczęcie tego wszystkiego w Polsce! Jak Donald to tłumaczy? 160721235438-ivanka-trump-rnc-july-21-super-169 (1)Polacy zabieraja prace Amerykanom i oczywiscie innym emigrantom. To wszystko jest niewazne ale chodzi o tę zmianę tego systemu i to musimy zacząć w Polsce! Praca w kapitalizmie to jest coś takiego jak grzyby w polskim lesie! Komuniści pokazali, ze mozna dąć miejsce pracy ale źle, źe tam nic nie było do roboty. Hitler zrobił Obozy Pracy ale bez pracy. Wszystko blokuje ten obraz tego w kapitalizmie i  człowiek nie może zrozumiec tego! Dlaczego tak jest? Człowiek jest chory i slepy! Nie widzi nic poza tym piekłem i tym, co mu mówia w kosciele, ze tak musi byc! To jest wszystko chore. 160722_ivanka_trump_0 (1)Pracy jest dużo ale to jest jakby zakryte wszystko w tym systemie. Podobnie są zakryte kobiety i mężczyzni są w związku z tym gejami a kobiety ida do zakonu albo tańcza w tym piekle tańce same z soba to widziałem w Norwegii w jednym z lokali i nie mogłem zatanczyć chociaz w innym lokalu tanczyłem z dwiema ale mi ta ładniejsza powiedziała, że ona ma męża i nie może ze mna nic robic. Maraton to jest właśnie to, co robia geje. To jest ta praca, która nie daje kreacji a tylko chodzi o to, zeby ten człowiek się zmęczył bo on czeka na te prace w kapitalizmie, której nie może znaleźć i jest gejem w związku z tym. Ja nie wiem czy to chwytacie to porównanie!

To jest bardzo ważne bo to ma obalić ten cały system. Pokazanie tego bydlęcego przeciwnego Bogu i człowieczeństwu systemu z jego religia smierci, bo tylko śmierć może dac wyjście z tego bydlęcego kapitalizmu, gdzie praca jest czymś poszukiwanym. W rzeczywistosci praca jest i jest jej nieskończona ilość i to widzimy wszędzie. Na przykład potrzebne są siłownie i sauny. 3C9C121100000578-4168124-Mom_s_girl_Vivienne_in_white_shorts_and_a_funky_t_shirt_with_she-a-2_1485660589973Ale kapitalista nie zbuduje bo się nie opłaca to znaczy nie będzie miał z tego pieniedzy a nie będzie miał z tego pieniedzy bo nie ma chetnych a ludzie, którzy w tym systemie są pijakami i degeneratami ludzkimi starymi, którzy nie mogą się poruszać normalnie, czekajacymi na smierć cieniami tego, co Bóg stworzył, człowieka. Czyli nie ma siłowni, bo nie ma chetnych, nie ma lekarzy bo nie ma pieniedzy i nie ma chetnych, bo nie ma pieniedzy. Jak to chwytacie …. chociaz jesteście dla mnie debilami i ja nie mam czasu tego tłumjaczyc debilom ale to tłumaczę i trace czas DLA DEBILI TAKICH JAK WY….. Co dalej trzeba zrobic? Dalej trzeba wygonić Polaków z Anglii i z Norwegii oraz Hiszpanii i ze wszystkich tych krajów, gdzie są Polacy. Oni tam wróca ale już ale jako moja Armia Boga. Oni maja wszyscy wrócić do tego piekła na ten żydowski cmentarz w Polsce i oni maja tam protestować, ze nie ma pracy. To bydło w Polsce nie ma dla nich pracy i nie będzie miało w tym systemie. Ten prezydent się boi zacząć. Musi być nacisk i dobrze, że Trump to zaczął ale to za mało! Europa musi pomóc obalic ten system! Ja go obale ale muszę dojśc do władzy. alg-donald-ivanka-trump-jpgJa właśnie dam to, co ma być przedmiotem walki! Ja dam pracę i te Obozy Pracy i to będzie początek w Polsce!!!!! Jak zostało zaprojektowane przez Boga a Bogiem jestem ja. To trzeba w kosciołach powiedziec i oni to powiedza bo Syberia czeka!!!! O Angelinie teraz trochę! Wczoraj poszedłem do siłowni i tam jakaś młoda dziewczyna przyszła z chłopakiem. 3C9BE0D900000578-4168124-image-m-1_1485655655804Zwróciłem na nia uwagę i onqa nie miała prawie biustu chyba albo nie zwróciłem uwagi ale to, co ja zuwazyłem to cos takiego jakbym poczuł cos wiosennego. Myslałem, ze ona nie zwraca na mnie uwagi ale ona potem z tym swoim kolega wchodziła na te moje przyrządy jakby chciała mieć ze mna jakiś związek fizyczny, bo to przyrzady do ćwiczeń fizycznych. angelina-jolie-out-nyc-aJa potem poszedłem do sauny i potem siedziałem w łaźni parowej i jakoś poczułem, ze ja niczego nie chcę. Nie chcę Angeliny …. ale potem zacząłem znowu mysleć i ta jej sylwetka. Ta jej sylwetka chuda… poczułem jakąś potrzeba bycia z nią w łóżku i ślizgania się po tej sylwetce i w niej. To nie narty to coś co się nie ugina jak śnieg. Można jakieś tańce na lodzie …..

Przyszedłem do biblioteki i widzę, że ten jej syn z Azji martwi się o nią i chce powrotu Brada. Ja czegoś takiego, co widzę na zdjeciach jak ten jej drugi syn się kręci ciagle koło niej, ja tego akceptować nie mogę. Ja byłem w Kirgistanie i ten mój Azjata nie pozwolił mi dotknąć kobiety w tym rejonie i chciałem ją uczyć angielskiego, w wojsku pracowała tam. Sam chodził w tym czasie do jakiejś młodej dziewczyny Rosjanki… Ja rozumiem o co chodziło Angelinie, kiedy mówiła gdzies tam, że ona by chciała, zeby ten Anglik czyli ja zaakceptował tych dwóch jej synów. Ja to moge zaakceptować ale wtedy kiedy ja już z nia będę w łóżku. angelina-jolie-dazzles-in-glamorous-strapless-gown-after-dinner-date-with-her-adorable-kids-in-nyc-gal-2Teraz oni dwaj powinni się znaleźć dalej od niej! Ja ja wezmę ten cały układ jeżeli będzie mi się wydawał w porzadku to znaczy będę myslał, ze ja czekałem i Angelina czekała na mnie, bo potem może się różnie to dalej układac i ja ten projekt chyba rozumiem ale to będzie potem a nie teraz. Teraz to Angelina ma czekać na mnie a potem to…. Już może to wszystko być inaczej i ci chłopcy z Azjii mogą w tym ukladzie nowym z nia się znaleźć a ja będę tez w jakimś młodym układzie u Angeliny również ale to później nie teraz!!!! Ona pije i ja nie wiem, co ona tam robi poza tym. Ten jej syn sobie pozwala ja podtrzymywać na ulicy i to widac. Celebrity Sightings in New York City - December 15, 2017Jak to daleko idzie ja nie wiem ale ja się dowiem, kiedy ja już z nia będę i oczywiscie ją zostawie tak, jak moje kobiety zostawiłem wczesniej, jeżeli otrzymam informację. To już ja mówiłem wczesniej ale to dotyczyło Brada i innych ewentualnych. Ja takich rzeczy nie toleruje. Jezeli ja mówie, ze to jest moja kobieta i to jest moja żona to znaczy, że tak jest, i jeżeli w ten układ ktos się wmiesza i ja się dowiem to jest to koniec tego układu ze mna i niezależnie od tego, ze ja moge w przyszłosci w tym układzie mieć cos też takiego, co ja chce mieć ale ja mogę mieć wszystko. Presley tez znalazł w Niemczech swoja żone i ja moge to zrobić, jeżeli ja uznam, ze układ z Angelina się rozpadł z jej winy! Małżeństwo moje z nia się rozpadło, tak to powiemy wtedy, ale to ja muszę mieć najpierw informacje.

Ja z nia będę tak jak z moją pierwszą zoną ale potem ją zostawię tak jak moją pierwszą żonę zostawiłem i tutaj nie chodziło o to, ze ja mógłbym być z jakąś moja młodą dziewczyna i być z nią… potem. Żona, które mnie zdradziła i jeszcze nie było oficjalnego ślubu … ale dla mnie to jest żona…. Taka kobieta, która mnie zdradziła nie może być w układzie ze mną i w żadnym moim układzie innym…. To był koniec… To była kompletna idiotka i ja z nią byłem ale sam nie wiem dlaczego, w tym piekle to jest wszystko chore i ja byłem chory ale wyzdrowiałem w odpowiednim momencie i do widzenia….. e9a64b4827666677b7756727f8e69b2fto był szok dla niej… bo … ja nie wiem…ta kobieta nie wiedziała zupełnie, co to może być, jakieś uczucie albo tez ja nie miałem dla niej żadnego uczucia, i tak to trwało do pewnego momentu aż się rozwiazało, bo… wszystko… moje życie…. zostało zniszczone i ja teraz mam cos dostać ale to cos nie może … bo ktos był pijany…. Mnie to nie obchodzi w jakim ktos był stanie i mnie zdradził… Ja nie toleruję niczego jeżeli już jestem w tej fazie, kiedy jestem Bogiem, bo ja moge mieć wszystko i….mogę żądać wszystkiego… inaczej nic nie będe robił. Pójde do … i znajde sobie dziewczyne, jak Presley… Wtedy cały układ się złamie i ja nic nie będę robił w tej dżungli i niech ta Azja w pizdu zginie razem ze szczurami!!!