Ludzie walcza o swoje prawa! Co to znaczy? Przecież mają demokrację! Przecież oni sami rządzą! Dlaczego trzeba walczyc o wszystko? Dlaczego trzeba walczyc o prawa człowieka? 2236914-46637070-2560-1440Prawa człowieka w piekle. Nie ma wyjścia! Tak to ocenił Jezus! Hitler widział to wyjscie. Uwolnienie człowieczeństwa poprzez pracę. Nie podał szczegółów. Nie rozwiązał tego do końca i nastapiło to, co Jezus projektował. Droga do Raju w Niebie.3C9C121100000578-4168124-Mom_s_girl_Vivienne_in_white_shorts_and_a_funky_t_shirt_with_she-a-2_1485660589973Śmierć jest tylko wazna i trzeba czekać na śmierć. Nie warto walczyc i nie warto nic robic, bo wszystko jest bezcelowe. Kapitalizm to jest najwyższy stopień rozwoju i dalej jest tylko smierć. Ale jeszcze jeswt mozliwy koniec tego świata. Koniec świata w którym był również Jezus i, w którym opracowano religie czyli zachowanie człowieka jako zwierzecia i tak to rozumiał Jezus i chodziło mu o zmianę w owce. Chciał zamienic ludzi w owce, które można zabijać i wtedy one ida od razu do Raju. To się stało w polskich obozach śmierci.angelina-jolie-vivienne-knox-malibu-012817Miliony ich poszły od razu do Raju! O jakie prawa mogą walczyć te zwierzeta wszystkie na tym swiecie, które jest piekłem. Świat, który zamiast człowieczeństwa i życie w Raju daje temu człowiekowi postać ludzka ale wewnątrz to jest zwierze. To jest przestraszone dzikie, niebezpieczne zwierze i kazde jest inne. Ci emigranci w Europie to jest przeciez dodatkowy problem polegajacy na innej zupełnie psychice. Tutaj nie chodzi o rasizmn i antyrasizm.

 

Ja wprowadzam Raj na Ziemi. Juz nie tyrzeba się starac, zeby nie zgrzeszyć i te inne bzdury, które pokazał Jezus. Co takie zwierze ma robic? Jak ono może nie grzeszyc, jeżeli cały system jest tak opracowany, ze ono ma walczyc i ma zabijać, bo jeżeli nie zabije to nie będzie miało, co jeść ie! umrze. Jezus wprowadza zgode na śmieć. Nie walczcie i umierajcie i nic nie róbcie. Zycie na Ziemi jest tylko męczarnia jest piekłem i człowiek jest tylko bydłem, które tutaj ma sobie zapracować na Raj w Niebie. Ale przecież tu jest pięknie i tutaj można żyć. Ale Jezus jako cieśla robi rewolucje innego typu. Tutaj są pieniadze i ta cała biedota i rybacy i cieśle nie ma tego, co bogaci.e9a64b4827666677b7756727f8e69b2fMusi żebrać i to jest sposób zycia. Masz żebrać i najlepiej nic nie robic tylko modlic się i iść potem do nieba, gdzie …. jest wielkie gówno, bo nie ma ciała… Juak ja moge bez ciała się związać z Angelina i cos czuć ziemskiego! Samobójstwo, zniwszczenie siebie, zniszczenie tego, co Bóg ci dał…. To jest Jezus i jego nauka i gdyby on był naprawdę kimś potrzebnym to by został i nie był ukarany a tak to musiał uciekać. Nie wiem czy w tamtych czasach to było potrzebne, to zmiekczenie tego zwierzecia ale to jest tez wykorzystanie innych, wykorzystanie niewolników. To jest cos takiego, co cyganie robią. Nic nie robic i żyć. Życie naiemi jest niewazne i moz\na być gejem i wszystko jest akceptowane. 3BC89C4C00000578-0-image-m-46_1483381710598Jezeli prosisz kogoś, zeby ci coś dał to już jesteś gejem. Nic nie jest ważne i możesz być smieciem, bez ambicji i jestes nikim jestes gównem, nikim. Tak mówi Jezus. Jestes niewolnikiem i to jest dobre. Jesteś smieciem i jestes psem i jesteś zwierzeciem i Jezus ci to mówi i Jezus jest twoim królem na Ziemi!!! NIEEEEEEEEEE!!!!! Tak to my nie dojdziemy do niczego na Ziemi. Zniszcza nas tutaj inni…. To nie jest sposób na życie i my musimy ten swiat rozwijac a NIE NISZCZYC. My chcemy, zeby tutaj było pięknie. Te dzieci patrza na mnie i chcą tutaj żyć z nie umierać. Dlaczego Jezus taka teorie mógł skutecznie wprowadzić? Dlatego, że człowiek jest niewolnikiem i to jest stan beznadziejny. Jezus wprowadza nadzieję. Po smierci będziesz na samej górze.3C9BE0D900000578-4168124-image-m-1_1485655655804Ostatni będą pierwszymi. Sen. Alkohol. Z tego rodzi się dalej właśnie stan narkotyczny. Stan marzenia sennego. Choroba. Przyjmowanie czegoś, co nie istnieje ale może być po smierci i w to cos trzeba wierzyc. Musisz wierzyc. Świat snu. Świat śmierci! Świat śnu i narkotycznej śmierci. Świat, który wprowadza rezygnację i taniec smierci. Świat, który jest totalnym nieporozumieniem. Jedzenie tego, co Jezus zrozpaczony, Jezus niewykształcony ciesla…. Mowi cos na ostatniej wieczerzy a to chore niewolnicze bydło przyjmuje już wszystko i je jego ciało i pije jego krew…. Totalna makabra!!! Radość po śmierci!!!

angelina-jolie-out-nyc-a

NEW YORK, NY – DECEMBER 17: Angelina Jolie departs Cipriani Wall St. on December 17, 2017 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

Wielka radość po śmierci!!! Dlaczego nie umieraja? Bo Jezus mówi, ze jestescie tutaj posłani do piekła na męczarnie nie na zadowolenie i dopiero po smierci traficie do Raju, jeżeli będziecie się tutaj męczyć. To jest cała teoria Jezusa. Życie na Ziemi ma być piekłem i trzeba to wszystko akceptować, bo tak Bóg stworzył świat i to jest prawidłowe i masz być niewolnikiem i nie wolno ci żyć inaczej i być szczęsliwym i na każdym etapie musisz być nieszcześliwy i musisz sobie odejmowac i oddawać innym chociaz i tak nic nie masz, bo w tym świecie nic nie wyprodukował ten niewolnik oprócz alkoholu, który polacy pija i pije moja żona w Nowym Yorku…. Przyzwyczaja się do polskiego stylu życia!!!

Germany Ski Jumping Four Hills

Kamil Stoch of Poland soars through the air during his trial jump at the second stage of the 66th four hills ski jumping tournament in Garmisch-Partenkirchen, Germany, Monday, Jan. 1, 2018. (AP Photo/Matthias Schrader)

Chodzenie po prośbie i żebranie, nic nie robienie to jest życie cyganów i to jest przeciw Bogu!!!! Jezus zostaje ukarany i zrównany z ….przestepcami…. Jego religia została przyjeta, bo to jest religia dla tych wszystkich niewolników, którym jest źle a przeciez może być inny system, który jest systemem ludzkim. Człowiek to nie jest bydło, które je i pije wino i śpi potem… Żydzi Jezusa i tej religii nie przyjęli i za to byli tez prześladowani i zabijani w polskich obozach śmierci. Czy ten świat można zmienić? Trzeba człowieka uwolnić!Tarcza5_html_96e9fa943cf6085dCzłowiek przestanie być niewolnikiem i człowiek będzie chciał być i ta religia już nie będzie mu odpowiadała. Człowiek tej religii nprzyjąć nie może. Człowiek ma zyc a nie umierac i po to tutaj jest na Ziemi. Człowiek nie będzie walczył i nie będzie umierał. Człowiek będzie miał nowe wynalazki i te nowe wynalazki doprowadza go do lotów poza Ziemie i zaludniania innych planet. Tam będzie miejsce dla tego nowego człoieka, który będzie się rozmnazał szybko… i będzie produkował dużo ale nie będzie szczurem czekajacym na jałmużnę, nie będzie gejem i … tak dalej… Nie będzie tej rezygnacji niewolnika i czekania na śmierć. Ludzie koscioła nie będą przygotowywali do smierci a będą pomagali znaleźć cos człowiekowi. Teraz temu człowiekowi nie mogą pomóc.02-10-best-dressed.jpgNie ma pracy! Nic nie można znaleźć dla pewnych ludzi i oni są wyrzuceni poza ten system. Pozostali to niewolnicy, którzy pracuja niewolniczo ale tez i te pieniadze są niepotrzebne, bo nic nie ma, nie wyprodukowano, tylko wódka i inne narkotyki i sen przenieść się w sen, umrzeć ale człowiek się boi bo nie wie. Widocznie i takie życie jest lepsze niż smierc i to wiedza szczury i Hindusi i cyganie ze słowacji. Sex jest lepszy niż śmierc i ten Raj, który obiecywał Jezus. Nic tutaj nie ma ale jest sex i te figury hinduskie.vivienne-jolie-pitt-look-tomboy2Zakonnice to są te dziewczyny, które nie maja nawet tego sexu i to już jest ta grupa, która ma tylko Jezusa i czeka na śmierć i miejsce w Raju po śmierci. Tylko sex i geje to jest tagrupa, która już nie ma kobiet ale ma sex. To jest wszystko makabryczne, bo ten świat został doprowadzony do kompletnego zniszczenia wszystkiego, co może być i to jest to, co jest ludzkie i zgodne z Bogiem!